Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bluetooth a książka telefoniczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    niestety nic nie znalazłem ... a telefon dalej nie działa

    Komentarz


    • #27
      gda33, to sie pofatyguj na spot-sprawdzimy
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #28
        no bede musial w koncu sie wybrac, a co do telefonu to na razie sprawdziłem kilka i wszystkie wczytywały ksiazke - a mój nie ...

        Komentarz


        • #29
          gda33, zmień soft telefonu
          nawet N8 ładuje
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #30
            gda33 wątek RNS - strona 19 masz rozpiskę telefonów ale.... jest jeszcze inna bogatsza i tej szukam

            Komentarz


            • #31
              No i wszystko jasne z książką telefoniczną Xperii X10 mini pro. Ściąga się bez problemu na GSM II + Bolero.

              Dowcip polega na tym, że trzeba po zalogowaniu się telefonu odczekać chwilę aż nastąpi próba aktualizacji książki. Następnie trzeba otworzyć ekran powiadomień w telefonie, wybrać to o żądaniu udostępnienia książki i potwierdzić z zaznaczoną opcją realizacji za każdym razem. To powiadomienie jest wyświetlane krótko, 30-60 sekund, po czym znika. Jeśli nie zostało potwierdzone, Maxi-dot wyświetla komunikat "unable to load phone book".

              Nie da się tego zrobić z poziomu menu Bluetooth a w instrukcji telefonu też nic nie znalazłem.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X